Tere tulemast. Logige sisse või registreeruge Carlegends mänguga.
Mängus peate ostma auto, algajatel on 2500 eurot raha, aga alati saab ka juurde teenida:)
Tere tulemast. Logige sisse või registreeruge Carlegends mänguga.
Mängus peate ostma auto, algajatel on 2500 eurot raha, aga alati saab ka juurde teenida:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kellele meeldiks ,kui tuleks omatehtud skriptiga foorum selle asemele? Vajuta siia ja loe lähemalt...
 
PealehtStatistikaLatest imagesOtsiReeglidRegistreeriLogi sisse
Poll
Kas mängus peaks tegema kujunduse muutuse?
Jah, kindlasti.
Soovita kedagi moderaatoriks! I_vote_lcap70%Soovita kedagi moderaatoriks! I_vote_rcap
 70% [ 62 ]
Ei, pole vaja.
Soovita kedagi moderaatoriks! I_vote_lcap10%Soovita kedagi moderaatoriks! I_vote_rcap
 10% [ 9 ]
Minul ükskõik.
Soovita kedagi moderaatoriks! I_vote_lcap19%Soovita kedagi moderaatoriks! I_vote_rcap
 19% [ 17 ]
Kokku Hääli : 88

 

 Soovita kedagi moderaatoriks!

Go down 
5 posters
AutorTeade
Lights
Peaomanik
Peaomanik
Lights


Postituste arv : 132
Liitus mängu : 13/04/2012
Vanus : 35

Soovita kedagi moderaatoriks! Empty
PostitaminePealkiri: Soovita kedagi moderaatoriks!   Soovita kedagi moderaatoriks! I_icon_minitimeKolm Apr 25, 2012 6:39 pm

Siin teemas saad soovitada rahvast moderaatoriks, kes sobiks teie arvates meeskonda.
Reeglid:
1)Enda poolt hääletamisel saate ühe hoiatuse. Kui 2 hoiatust täis pole võimalik enam teil modeks saada. (Hoiatused lisavad omanikud/adminid.)
2)Kui soovitad kedagi modeks, siis paluksime ka põhjendust. Nt Lights sobib modeks, sest ta on aktiivne ja pole tihti rikkumisi olnud.
3)Foorumis,jutukas ning postkastis teemadel hääleta minu poolt või hääleta tema poolt on keelatud rääkida. Selle järgnemisel tuleb bänn.

Hääletamine vabatahtlik Smile Kirjutage siia kasutajanimi ja miks sobib moderaatoriks
Tagasi üles Go down
https://carlegends.forum.co.ee
Wizard
TheKing
TheKing
Wizard


Postituste arv : 436
Liitus mängu : 15/04/2012
Vanus : 27

Soovita kedagi moderaatoriks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovita kedagi moderaatoriks!   Soovita kedagi moderaatoriks! I_icon_minitimeKolm Apr 25, 2012 6:47 pm

Hääli nüüd !
Tagasi üles Go down
iFaz
5+ postitaja
5+ postitaja
iFaz


Postituste arv : 71
Liitus mängu : 22/04/2012

Soovita kedagi moderaatoriks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovita kedagi moderaatoriks!   Soovita kedagi moderaatoriks! I_icon_minitimeKolm Apr 25, 2012 9:04 pm

Ma sobiks ka. Smile ma olen olnud 3 päeva jooksul päris aktiivne.
Tagasi üles Go down
http://www.vabariik.maamees.net
Ghost_Rider
Jube nolar :D
Jube nolar :D



Postituste arv : 124
Liitus mängu : 15/04/2012

Soovita kedagi moderaatoriks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovita kedagi moderaatoriks!   Soovita kedagi moderaatoriks! I_icon_minitimeReede Apr 27, 2012 9:33 am

Foorum modeks nii palju kui ma sees olen olnud on ta päris normaalne.
Tagasi üles Go down
UFO00
Friik
Friik



Postituste arv : 53
Liitus mängu : 15/04/2012

Soovita kedagi moderaatoriks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovita kedagi moderaatoriks!   Soovita kedagi moderaatoriks! I_icon_minitimeEsm Apr 30, 2012 8:21 am

Irw Admin endal 3 hoiatust,, kuida Administraatoril tohib 3 hoiatust olla? IRW!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soovita kedagi moderaatoriks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovita kedagi moderaatoriks!   Soovita kedagi moderaatoriks! I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Soovita kedagi moderaatoriks!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kes sobib antud kasutajatest teie arvates moderaatoriks?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: PÕHILINE. :: Ideed, ettepanekud.-
Hüppa: